bize ulaşın; info@luxybio.com

Damask gülü

Damask gülü;


Gül insanlık tarihinin her döneminde önemli bir yer tutmuştur. İhtişamlı ve görkemli görünümünün yanında muhteşem bir kokuya sahip olan gül, asırlardır kadınların güzelliklerini korumak için kullandıkları bir bitkidir.

Gülün, cildiniz üzerinde ki inanılmaz faydalarına ve onarıcı etkilerine hayran olacaksınız.

Lavanta distilesi & face oil

Sipariş ver

Extraordinary Rose Water;

Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki Luxy Bio Extraordinary Rose Water eşsiz güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir. El işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Elde edilen saf gül suyu, yağından ayrıştırılmadan üretilir. Luxy Bio Extraordinary Rose Water cildinizi kirlerden ve makyajdan arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğindeki vitaminler ve mineraller ile cildinizi besler ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

 

Faydaları;

  •    Güçlü bir antioksidan; Cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur.
  •    Sıkılaştırıcı; Cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.
  •    Vitaminler ve mineraller; Cildinizin ihtiyaç duyduğu mineralleri ve vitaminleri geri kazandırarak yaşlılık karşıtı koruma sağlar.
  •    Arındırıcı; Cildinizi, yaşam alanlarımızda bulunan kirlerden ve günlük makyajınızdan doğal bir şekilde arındırır.
  •    Derinlemesine nemlendirici; Cildinizin, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu suyu kazandırarak cildi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.

   

Kullanım şekli; Bir miktar Luxy Bio Extraordinary Rose Water ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak sabah ve akşam yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an bu uygulamayı yapabilir; cildinizi arındırır, dengeler, besler, sıkılaştırır ve ferahlamasını sağlayabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

 

İçeriği; Rosa Damascena Flower Water*, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.
*99.4 % of the total ingredients are from natural origin, 99.4 % of the total ingredients are from Organic Farming.

Extraordinary Face Oil;

Isparta güllerinden elde edilen %100 saflıktaki organik gül yağı içeren Luxy Bio Extraordinary Face Oil, olağanüstü güzellikte bir kokuya, özel bir kaliteye ve organik güllerin sinerjisine sahiptir. Narin bir el işçiliği ile toplanan en iyi damask gülleri, doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı, jojoba, kuşburnu, aynısefa, kayısı ve zeytin yağı ile birleşerek cildiniz için üstün özellikteki Luxy Bio Extraordinary Face Oil’i oluşturmaktadır. Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cildi yaşlanma etkilerine karşı korur, hücre yenilenmesini destekler, cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Antioksidan özellikleriyle cildinizde çevresel etkenlere ve strese karşı koyucu bir kalkan oluşturur ayrıca cildinizin doğal sebum dengesini sağlamasınada yardımcı olur.

 

Faydaları;

•    Sebum dengeleyici; İnsan sebumuyla uyumlu bileşenleriyle istenmeyen parlamaları önler, ışıltılı ve doğal bir görünüm kazandırır.
•    Hücre yenileyici; Cildinizin ihtiyaç duyduğu esansiyel yağları ve vitaminleri geri kazandırarak yaşlılık karşıtı koruma sağlar.
•    Sıkılaştırıcı; Cildinizin kolajen üretimini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildimizin sıkılaşmasına yardımcı olur.
•    Güçlü bir antioksidan; Cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur.
•    Su kaybını önler; Cildinizin, su kaybetmesini önleyen koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini uzun süre, korumaya yardımcı olur.

 

Kullanım şekli; Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından cilt dengelenmesini hızlandırmak için Luxy Bio Extraordinary Rose Water uygulayın. Uygulama işleminiz bittikten sonra Luxy Bio Extraordinary Face Oil’i parmak uçlarınıza damlatın, hafif ve hassas hareketler ile alın, yanak, çene ve boyun bölgelerinize masaj yaparak uygulayın. Sabah, akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

 

İçeriği; Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Rosa Canina (Rosehip) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil*, Tocopherol (Vitamin E)
*Ingredients from Organic Farming

Extraordinary Rose Soap;

Luxy Bio Extraordinary Rose Soap içeriğinde ki gül suyu ile mükemmel bir kokuya ve güllerin sinerjisine sahiptir. Cildinizi muazzam bir şekilde nemlendirir, ipeksi bir dokunuş ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Özenle formüle edilmiş Luxy Bio Extraordinary Rose Soap, içeriğinde ki gerçek gül yapraklarıyla cildinize yumuşak bir peeling sunmaktadır. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ürünümüzün içeriğinde, hayvansal yağ ve paraben bulunmamaktadır. Luxy Bio Extraordinary Rose Soap cildinizi ve kendinizi şımartabileceğiniz harika bir üründür.


Faydaları;
•    Arındırıcı; Cildinizi, yaşam alanlarımızda bulunan kirlerden hassas bir şekilde derinlemesine temizler ve arındırır.
•    Sıkılaştırıcı; Cildinizin hücre yenilenmesini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.
•    Nemlendirici; Doğal gliserini ile beraber sunulan formülasyonu ve yoğun zeytin yağı ile cildinizi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.
•    Doğal peeling; İçerisinde ki gerçek ve narin gül yaprakları ile cildinize yumuşak bir peeling uygulayarak ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur.


Luxy Bio Extraordinary Rose Soap, bir çok özelliğinin yanı sıra piyasada bulunan ve bilinçsizce tüketilen sabunların içerdiği kimyasalları içermez.
- Luxy Bio Extraordinary Rose Soap kullanarak kendinizi aşağıda ki kimyasallardanda korumuş olursunuz.

•  Sodium İsethionate
•  Stearik Asit
•  EDTA
•  Titanium Dioxide
•  Propilen Glikol
•  Sodium Lauryl Ether Sulfate,
•  Sodium Laureth Sulfate,
•  Ammonium Lauryl Ether Sulfate,
•  Ammonium Laureth Sulfate


Kullanım şekli; Luxy Bio Extraordinary Rose Soap'u ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Bir miktar su yardımıyla elde edilen yumuşak köpük cilde uygulanır ve 1-2 dakika bekletilir. Sonrasında soğuk su ile iyice durulanır. Luxy Bio Extraordinary Rose Soap'u banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak su ile birlikte tüm vücudunuza uygulayın bir süre bekledikten sonra ılık su ile iyice durulayın. Luxy Bio Extraordinary Rose Soap uygulamasının ardından Luxy Bio Extraordinary Rose Water kullanılması arınan gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

 

Belgeler ve sertifikalar;