Destek ve Bilgilendirme

Destek ve Bilgilendirme

Garanti ve İade Koşulları;

Sipariş ettiğiniz ürünleri kargo firmasına eksiksiz ve son derece güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Kargo firmasından teslim alırken ürünlerin eksik veya zarar görmemiş olduğundan emin olmak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Ürünlerin size ulaşması sırasında oluşabilecek zararlar hakkında şikâyetlerinizi kargo firmasından teslim almadan önce kargo firması yetkilisine belirtmeniz gerekmektedir. Teslim aldıktan sonra ürünlerden memnun kalmaz iseniz aşağıdaki iade açıklamalarına göz atınız.

Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Genel iade koşulları şöyledir; İade edilecek ürünler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte tarafımıza geri gönderilmelidir. Kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade edeceğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketin düzenlemiş olduğu fatura ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden kesilmelidir.

İade işlemleri genel olarak 7-10 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ücret iadesi kargo giderleri düşüldükten sonra adınıza açılmış bir banka hesabına yatırılacaktır. Banka masrafları tarafınıza ait olacaktır.

Ürünlerimiz ile alakalı yukarıda belirtilen hususlar dışında farklı bir görüş ve sebebiniz varsa bizimle info@luxybio.com e-mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Sebebiniz her ne olursa olsun müşterilerimizin memnuniyeti için gerekli hassasiyet ve anlayış gösterilecektir.

Kullanıcı Sözleşmesi;

Taraflar; işbu kullanıcı sözleşmesi, Berel Kozmetik Ürünleri İthalat, İhracat ve Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti. ile www.luxybio.com sitesinden sipariş veren Kullanıcı arasında kullanıcının www.luxybio.com sitesinden sipariş verme anında düzenlenmiştir. Kullanıcı, www.luxybio.com sitesinden sipariş verdiğinde, işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul eder. Şirket, sözleşmeyi tek taraflı değiştirme ve tadil etme hakkına sahiptir. Sözleşme maddelerinde yapılacak değişikliklerin takibi ALICI ve SATICI'nın sorumluluğundadır. Yapılan değişikliklerden sonra Site'nin kullanılmaya devam edilmesi değişikliklerin kabul edilmesi anlamına gelir.

Tanımlar; Şirket: Berel Kozmetik Ürünleri İthalat, İhracat ve Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti. Kullanıcı: www.luxybio.com adresinde sunulan hizmetlerden işbu sözleşmede belirtilen koşullar dahilinde yararlanan kişilerdir. Alıcı: www.luxybio.com adresinde sunulan hizmetleri kullanmak suretiyle "satıcı" tarafından satıma arz edilen mal hizmetleri satın alan "kullanıcı" Site: www.luxybio.com isimli alan adında oluşan web sitesi. Sözleşme: İşbu kullanıcı sözleşmesi.

Kullanım ve Üyelik Şartları; Şirket: Berel Kozmetik Ürünleri İthalat, İhracat ve Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti. Kullanıcı: www.luxybio.com adresinde sunulan hizmetlerden işbu sözleşmede belirtilen koşullar dahilinde yararlanan kişilerdir. Alıcı: www.luxybio.com adresinde sunulan hizmetleri kullanmak suretiyle "satıcı" tarafından satıma arz edilen mal hizmetleri satın alan "kullanıcı" Site: www.luxybio.com isimli alan adında oluşan web sitesi. Sözleşme: İşbu kullanıcı sözleşmesi,
a) Üyelik "site"nin ilgili bölümünden kullanıcı olmak isteyen kişi tarafından "site"ye üye olmak için gerekli kimlik bilgilerinin eksiksiz gönderilmesi suretiyle kayıt işleminin yaptırılması ile tamamlanır.
b) "Site"ye üye olabilmek için reşit olmayan kişilerin ebeveynleriyle beraber standard üyelik formunu doldurmaları gerekmektedir.
c) "Site"de alım-satım yapabilme yetkisi, sadece şirket ile hukuken bağlayıcı sözleşmeyi; sitede üye olmak kaydıyla onaylayan alıcı ve satıcılarda bulunmaktadır.
d) "Site" içeriği, kısmen ya da tamamen, şirket ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, "site" içeriğindeki tüm materyaller (yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret) ve sair fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, kullanıcı "site"nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiçbir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yenisini yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamaz. Kullanıcı "site"de yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim ve ses materyallerini "site"ye bağlı kaldığı sure boyunca kullanma hakkına sahiptir.
e) "Site"de 3. şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de bulunmaktadır. "Site" bu 3. şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. "Site" kanalıyla bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar, bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır ve bu nedenle "site"ye hiçbir sorumluluk yüklenemez.
f) Kullanıcı forum alanlarını ve chat odalarını kullanarak başka kullanıcılarla iletişime girebilir, sohbet edebilir, mesaj gönderebilir. "Site"nin herhangi bir alanında kullanıcının izni olmaksızın kişisel bilgileri yayınlanamaz. Ancak hatırlatılmalıdır ki sohbet anında verdiğiniz kişisel bilgileriniz 3. kişiler tarafından kullanılabilir. "Site"nin böyle bir durumda hiçbir sorumluluğu yoktur. "Site" ayrıca kendisine bilgi dönmesini ve kullanıcılar arasında gerçek zamanda iletişim kurulmasını imkanlı kılan forum alanları ve chat odaları da içerebilir. "Site" forum alanları ve chat odalarına gönderilen mesajları, bilgileri veya dosyaları denetlemez ve bu nedenle "site"ye sorumluluk yüklenilemez.

Kullanıcının forum alanlarını ve chat odalarını kullanırken aşağıdaki kurallara uyması gerekmektedir:
- Diğer kullanıcıların forum alanlarını, chat odalarını ve diğer iletişim alanlarını kullanmasını ya da istediği gibi kullanmasını engellememek.
- Suç teşkil edecek ya da suça teşvik edecek düzeyde tehditkar, hakaret küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı ve rahatsız edici bilgi postalamamak ya da iletmemek.
- Sahibinden ya da hak sahibinden izin almaksızın, gizlilik hakkını ya da yayın hakkını ihlal eden ve mülkiyet hakkı başta olmak üzere telif hakkını ve ticari marka hakkını ihlal ederek elde edilen hiçbir bilgi, yazılım ya da başka malzemeyi postalamamak ya da iletmemek.
- Virüs ya da başka bir zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi postalamamak ya da iletmemek.
- Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi postalamak, iletmemek ya da kullanmamak.

Kullanıcı bu hizmeti kullanırken, "site"nin forum alanlarını, chat odalarını ve diğer iletişim alanlarını denetleme zorunluluğunun olmadığını baştan Kabul etmiş sayılır. "Site"nin yukarıda sayılan şartlara kısmen ya da tamamen uyulmadığını tespit etmesi halinde söz konusu bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkı vardır. "Site" herhangi bir yasal ya da idari talep doğrultusunda her türlü bilgiyi açıklama hakkını saklı tutar. "Site" malzemelerin kullanımından ya da kullanılmamasından doğabilecek doğrudan ya da dolaylı zararlardan sorumlu değildir. Kullanıcı "site"yi kullanmakla, herhangi bir kullanıcının küçük düşürücü, haysiyet kırıcı, hakaret içeren, ya da yasal olmayan davranışından dolayı "site"nin sorumlu tutulamayacağını baştan kabul etmiş sayılır. Bu anlaşma, "site" tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın feshedilinceye kadar geçerlidir. Anlaşmanın son bulması durumunda, kullanıcının forum alanlarına erişme yetkisi sona ererken anlaşma doğrultusunda kendisine yüklenen sorumlulukları devam eder.

Ücretler; ALICI sıfatı ile üye olmak ve sergilenen ürünleri satın almak ücretsizdir. - "Site"de satış ve sergi amaçlı ürün sergilemek ücrete tabidir ve şirket, bu ücreti tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir. - SATICI bu sözleşmenin 5.maddesinde belirtilen hallerde sitenin ilgili sayfasındaki komisyon ücretini ödemek zorundadır. Şirket, komisyon ücretlerini tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir. - ALICI "site"ye komisyon ücreti ödemez. - ALICI ve SATICI'lar bu anlaşmayı Kabul ederek aralarında doğabilecek her türlü vergi yükümlülüğünü ve kanuni zorunlulukları yerine getireceklerini kabul ederler. - SATICI'lar "site"de gerçekleştirdikleri ticaretten, alım-satımdan kaynaklanabilecek tüm banka komisyonu, BSMV, KDV, vergi, pul, harç vb. diğer yasal ve mali ödemeleri ilgili kurumlara satışlarının tamamlanmasını takiben yapmayı kabul ederler. - Aksi belirtilmediği takdirde, "site"deki hizmetler karşılığı alınacak bütün ücretler TL olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir.

Şirketin Görev ve Sorumlulukları; "Site" ŞİRKET'in ürünlerini sergilediği ve ALICI'ların bu ürünleri sanal ortamda satın aldıkları mağazadır. ŞİRKET "site" aracılığıyla sadece kendine ait ürünlerin sorumluluğunu üstlenmiştir. ŞİRKET, ALICI'ların satın aldıkları ürünün kullanıcı hatası olmadığı Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ya da benzeri Akademik kaynaklarca ispatlandığı takdirde ürün değişimi ya da iadesini kabul eder.

ALICI'nın Sorumlulukları; ALICI "site"nin geçici veya sürekli olarak çalışmıyor olmasından dolayı şirketten hiçbir talepte bulunmayacağını peşinen Kabul ve taahhüt eder. ALICI ürününü sergilerken, ürün satın alırken, kısacası bu sözleşmede yer alan tüm işlemleri gerçekleştirirken iş bu sözleşmenin yanı sıra halen yürürlükte bulunan tüm kanun, tüzük ve yönetmeliklere uymayı; aksi halde oluşabilecek her türlü cezayı ödemeyi, ŞİRKET'i hiçbir nedenle sorumlu tutmamayı ve tazminat talep etmemeyi peşinen kabul ve taahhüt eder. ALICI'nın "site"de verilen hizmetlerle bağlantılı olarak kötü niyetli ve kanunlara aykırı davranışlar sergilemesi durumunda ALICI'nın üyeliği ŞİRKET'in takdirinde olmak üzere geçici olarak veya tamamen iptal edilebilir. Üyeliğin ŞİRKET tarafından iptal edilmesi halinde KULLANICI'lar "site" hizmetlerinden yararlanamazlar ve bu tür durumların oluşmasına caydırıcı etken olması amacıyla geçmiş ve gelecek üyelik ücretinin geri ödenmeyeceğini peşinen kabul eder. ALICI kimliğini her istediğinde doğru olarak ibraz etmek zorundadır. ALICI 3.özel veya tüzel kişilerin telif haklarını ihlal etmez. ALICI "site"nin çalışmasını olumsuz etkilemek amacı ile hiçbir faaliyette bulunamaz.

Gizlilik; ŞİRKET ve KULLANICI'lar, KULLANICI'lara ait şahsi bilgileri ancak "Site Gizlilik Politikası"nda belirtilen koşullara uygun olarak kullanabilir veya dağıtabilirler.

Tazminat; ALICI, bu sözleşme veya bu sözleşmenin içerdiği belgelere uymaması halinde 3.şahısların iddialarından veya taleplerinden doğabilecek (ve ŞİRKET'in çalışanları aleyhine oluşabilecek) herhangi bir zararı tazmin etmeyi, peşinen kabul ve taahhüt eder.

Tarafların Bağımsızlığı; ALICI ve ŞİRKET, hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında bir ortaklık veya işçi-işveren ilişkisi yoktur ve bu sözleşme sonucunda bir işçi-işveren ilişkisi, ortaklık veya herhangi bir malı özel olarak pazarlama hakkı doğmaz.

Fesih; "Site" bu anlaşmayı tek taraflı olarak feshetme hakkına sahiptir. Fesihten dolayı KULLANICI hiçbir hak talep edemeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Anlaşmazlıklar; ŞİRKET'in doğrudan veya dolaylı bağlantısı olmaması nedeniyle, ALICI ve SATICI, "site"deki işlemler sonucu doğabilecek anlaşmazlıklar ve bu anlaşmazlıkların yol açacağı iddia, talep ve/veya hasarlardan, ŞİRKET'i temsilcilerini ve çalışanlarını sorumlu tutmamayı, herhangi bir isim veya gerekçe altında tazminat talep etmemeyi ve 3.kişi ve kurumlar tarafından kendisine yönelecek her türlü talepten kendisini muaf tutmayı "site"ye üye olarak bu sözleşmeyi onaylayarak peşinen kabul ve beyan eder.

Kredi Kartı Güvenliği; "Site" kredi kartı ile yapılan ödemelerde gerekli gördüğü durumlarda ALICI'dan kredi kartı doğrulatma işlemini yapmasını isteyebilir. ALICI kredi kartı güvenliği için "site" tarafından istenen tüm belgeleri vermekle yükümlüdür. "Site" hiçbir gerekçe göstermeden güvenlik ölçütlerine uymayan kredi kartı işlemlerini iptal edebilir. Bu durumda ALICI bir hak iddia edemez.

Gizlilik Politikası;

Bu internet sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve online abonelik işlemlerinize ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı Gizlilik Bildirimi'nde belirtilen şartlarla tanımlıdır. Bu internet sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz online abonelik hizmetinden yararlanmakla, Gizlilik Bildirimi'nde belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Size güvenli, verimli ve sorunsuz hizmet verebilmek için sizden kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir.

Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz de sistemimizde saklanmamaktadır.

Genel olarak bu siteyi incelemek satılan ve sergilenen ürünler hakkında bilgi almak istediğiniz takdirde üye olmanıza ve dolayısıyla kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur.

Beğendiğiniz bir ürünü alışveriş sepetine kaydetmek ve satın almak istediğinizde kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

LuxyBio kişisel bilgilerinizi herhangi bir 3. kişiye hangi suretle olursa olsun vermemeyi ve/veya alenileştirmemeyi taahhüt eder.

LuxyBio yapacağınız alışveriş sonucu bize bildireceğiniz banka hesap bilgileriniz de 3. şahıslara verilmemektedir.

www.luxybio.com web sayfalarında yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler, mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web sayfalarında yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksiklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek her türlü maddi veya manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun 3. kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Luxy Bio ve Berel Kozmetik Ürünleri İthalat, İhracat ve Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti.sorumlu tutulamaz.

LuxyBio'da spam kesinlikle yasaktır. Yani sizin isteğiniz olmadan reklam içerikli herhangi bir mail tarafınıza gönderilmez. Ayrıca "arkadaşına gönder" seçeneği ile bir kişiye; sürekli aynı sayfa ya da ürüne ait e-mail'in gönderildiği tespit edilirse üyeliğiniz iptal edilir.

Size sunduğumuz hizmetler çerçevesinde; birlikte çalıştığımız 3. şahıs şirketlere (sms, e-mail, hosting vb.) verdiğimiz kişisel bilgileriniz bu şirketlerin kendi gizlilik politikaları kapsamında korunur. Eğer bu ilkelerimiz hakkında sorularınız varsa, lütfen info@luxybio.com e-mail adresimizden bize ulaşınız.

Bu anlaşma, T.C yasalarına uygun olarak ve hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi yasadışı, geçersiz veya hukuki açıdan uygulanamaz durumda ise, söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Lütfen herhangi bir soru, sorun ya da öneriniz olursa bize bildirin.

Kargo ve Teslimat;

- İstanbul içine ortalama 2 iş günü, İstanbul dışına ortalama 4 iş günü içinde kargolarınız teslim edilir.

- Hafta sonu ve Cuma günü akşam 16.00'dan sonra verilen siparişler, pazartesi gününden itibaren işleme alınacaktır.

- Pazar günleri kargo firması teslimat yapmamaktadır.

- 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli hediyemizdir.

- Kapıda ödeme seçeneği ile siparişinizi teslim aldığınızda ödemenizi yapabilirsiniz.
Siparişlerinizde ödeme seçeneğinizi kapıda ödemeli olarak belirlemeniz halinde, kargo firmasının ayrıca kapıda ödeme hizmet bedeli, sipariş tutarınıza eklenerek tarafınızdan tahsil edilir. Kapıda ödemelerde gelen bu ek masraf tamamen kargo firmasının taşımacılık dışında ayrı bir hizmet politikasından kaynaklanmaktadır ve LuxyBio ile alakalı bir tercih teğildir.

- Sipariş ettiğiniz ürünleri kargo firmasına eksiksiz ve son derece güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Kargo firmasından teslim alırken ürünlerin eksik veya zarar görmemiş olduğundan emin olmak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Ürünlerin size ulaşması sırasında oluşabilecek zararlar hakkında şikâyetlerinizi kargo firmasından teslim almadan önce kargo firması yetkilisine belirtmeniz gerekmektedir. Teslim aldıktan sonra ürünlerden memnun kalmaz iseniz Garanti ve İade Koşulları bölümüne göz atınız.

Banka Havale Bilgileri;

Türkiye Finans

Hesap Adı; Berel Kozmetik İthalat, İhracat ve Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti.
Şube; Çağlayan
İban No; TR280020600183032723110001

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

Bize hala bir sorunuz varsa info@luxybio.com adresinden maillerinizi bekliyoruz.

Ayrıca bize 0216 606 06 69 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.


Atmış olduğunuz her maili 24 saat içerisinde cevaplamaya özen gösteriyoruz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


LuxyBio Duyuru

Yeniliklerimizden haberdar olmak için
bizi sosyal ağlarımızdan takip etmeyi unutmayın!