bize ulaşın; info@luxybio.com

Sıkca Sorulan Sorular

Biz yardım etmek için buradayız!

Bir sorunuzmu var? Biz haftanın 7 günü, sorunuza 24 saat içinde cevap vermek için buradayız. Ayrıca bu sayfada bazı sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

info@luxybio.com

Luxy Bio ürünleri aynı zamanda erkeklerin kullanımı için de uygundur. Ürünlerimizin tamamı her cilt tipine uyacak şekilde formüle edilmiştir.

Teslimat ve gönderim koşullarından dolayı yurtdışından sipariş verilememektedir.
Stok kayıtlarımızı güncel bir şekilde takip ediyor ve ürünlerimizi herzaman stoklarımızda bulundurmaya çalışıyoruz. Olası bir eksik durumda ürünümüzün satışını kesiyor ilgilenen müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.
Luxy Bio'ya kayıt olmak müşterilerimizin tüm bilgilerini saklı tutmayı sağlar ve daha sonra vereceğiniz siparişlerinizde size zaman kazandırır.
Eğer parolanızı unuttuysanız, Online Satış sayfasından üye girişi bölümüne gelerek Şifremi unuttum linkine tıklayın. Açılan pencerede Kayıt olurken kullandığınız Email adresinizi girin. Şifreniz E-mail adresinize gönderilecektir.
Kredi kartıyla ödemeyi seçtiyseniz; siparişinizi takiben güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ile siparişiniz işleme alınır. Ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar şeklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. Kişisel ödeme bilgileriniz (kredi kart numarası) kesinlikle sistemimizde saklanmaz ve sistemimizin ödemeler için kullandığı banka haricinde kullanılmaz.
Luxy Bio ürünlerinde kullnılan cam şişeler, kağıtlar ve bir çok pop malzemesini doğaya dönüşümlü olarak kullanmayı tercihettik.
Öncelikli hedefimiz insana ve doğaya saygılı ürünler üretmek. Sonrasında Luxy Bio'yu bir dünya markası haline getirerek ülkemizi dünya çapında temsil etmektir.
Luxy Bio kendine misyon edindiği ve bunu sloganlaştırdığı gibi doğaya saygılı bir marka olma hedefinde; hiç bir zaman ürünlerini, etken içeriklerini ya da hammaddelerini hayvanlar üzerinde test etmemiştir. Ayrıca Luxy Bio'nun tüm dünyada güzellik ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmesinin durdurulmasına karşı tutumu çok nettir. Hiç bir ürün bir canlının hayatından daha değerli değildir. Luxy Bio ailesi olarak mevcut ve gelecek tüm projelerimizde doğaya ve yaşama saygılı bir marka olma misyonumuzu koruyacağız.
Luxy Bio ürünleri tüm cilt tipleri için uygundur.
Organik tarımdan elde edilen hammaddeler ile formüle edilmiş ürünlerdir. Organik tarım, 1991 yılında yürürlüğe giren bazı temel kurallara uyarak yapılmaktadır. Başlıca örnekleri; Ekosisteme duyarlı olabilmek için, yetiştirme ve ıslah yöntemleri kullanarak doğal dengeleri sağlamak. Kimyasal gübre, böcek ilaçları veya sentetik herbisitler kullanmamak. Genetiğiyle oynanmış organizmaların kullanılmaması (GDO). Organik belgelendirme kuruluşları tarafından zorunlu denetim. İzlenebilirlik ilkesi için hangi ülke olursa olsun bitkilerin kaynağı denetlenebilir.
Luxy Bio ürünleri saf yağlar, organik gül distilesi ve lavanta distilesinden oluşmaktadır. Kesinlikle bilinen anlamda alkol içermez. İçeriğimizde göreceğiniz Benzil Alkol gül yağının doğal yapısında bulunan ve ambalaj üzerinde belirtilmesi zorunlu olan bir bileşendir.
Kullandığımız tüm hammaddelerimiz bitkisel kaynaklıdır ve büyük bir kısmı organik sertifikalı hammaddelerdir. Dünya çapında bilinen üretici ve hammadde satışı yapan firmalardan, derin araştırmalarımız sonucu tedarik etmekteyiz.
Doğal kökenli kozmetik içerikler, tamamen doğada bulunan kimyasal olmayan maddelerdir.
Luxy Bio ürünleri tamamı ile doğal ve organik hammaddeler ile formüle edilmiştir. İçeriğinde; "Prabenler, Ftalatlar, Madeni yağlar, Sülfatlar, Alkol, Propilen glikol, Sentetik renklendiriciler, Sentetik parfüm, SLS" gibi insan sağlığına zararlı olan maddeler bulunmamaktadır!
Luxy Bio ürünleri doğal ve organik içeriklerden oluşur. Tüm cilt tipleri için uygundur.
Herzaman için tarımdan elde edilen doğal, organik ve izlenebilir içerikli hammaddeler kullanırız. Sentetik kimyasalların karıştığı insan sağlığına zararlı olan formülasyonlar kullanmayız.
Yağlarımızda koruyucu bulunmamaktadır. Bitkisel distilatlarımızda ise EcoCert tarafından kullanımı onaylanmış ürünün organik ve doğal yapısını değiştirmeyen koruyucu içermektedir. Bu koruyucuda tamamen bitkisel bir koruyucudur.
Parabenler koruyucudur. Luxy Bio ürünlerinin hiçbirinde Paraben yoktur.
Saklama süreleri ürünlerimizin kutu ve etiketlerinde yeralmaktadır. serin ortamlarda muhafaza edebilirsiniz.
Luxy Bio ürünleri yalnızca bitki ve meyvelerden elde edilen hammaddeler ile formül edilmektedir. Sentetik kimyasallar ve hayvansal hammaddeler ürünlerimizde kesinlikle kullanılmamaktadır.
Luxy Bio ürünleri tüm yaş gurupları için uygundur.
Luxy Bio ürünleri bebek ve çocukların kullanımı için de uygundur.
Genelde kokusu olan bir çok bitkinin doğal yapısında bulunan en basit yapılı aromatik alkoldür. İçeriklerimizde göreceğiniz Benzil Alkol'de gene gül ve lavanta gibi bitkilerin doğal yapısında bulunan ve ambalaj üzerinde belirtilmesi gereken bir aromatik alkol türüdür.
Türkçe ismi Dehidroasetik Asit olan bu hammadde gıdalarda dahi kullanılan en güvenli koruyucu katkı maddelerinden biridir ve en basit aromatik karboksilik asittir.
Luxy Bio ürünleri, içeriğinde kullanılan hammaddelerin tamamı doğal ve organik tarımdan elde edilmiş olmakla birlikte gerekli tüm sertifikalara sahip ve sağlık bakanlığı bildirimleri yapılmıştır.