bize ulaşın; info@luxybio.com

Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve iade koşulları hakkında bilmeniz gerekenler;

Sipariş ettiğiniz ürünleri kargo firmasına eksiksiz ve son derece güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Kargo firmasından teslim alırken ürünlerin eksik veya zarar görmemiş olduğundan emin olmak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Ürünlerin size ulaşması sırasında oluşabilecek zararlar hakkında şikâyetlerinizi kargo firmasından teslim almadan önce kargo firması yetkilisine belirtmeniz gerekmektedir. Teslim aldıktan sonra ürünlerden memnun kalmaz iseniz aşağıda ki iade açıklamalarına gözatınız.

Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Genel iade koşulları şöyledir; İade edilecek ürünler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade edeceğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketin düzenlemiş olduğu fatura ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden kesilmelidir.

İade işemleri genel olarak 7-10 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ücret iadesi kargo giderleri düşüldükten sonra adınıza açılmış bir banka hesabına yatırılacaktır. Banka masrafları tarafınıza ait olacaktır.

Ürünlerimiz ile alakali yukarıda belirtilen hususlar dışında farklı bir görüş ve sebebiniz varsa bizimle info@luxybio.com e-mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz. Sebebiniz her ne olursa olsun müşterilerimizin memnuniyeti için gerekli hassasiyet ve anlayış gösterilecektir.