bize ulaşın; info@luxybio.com

Hakkımızda

Luxy Bio hakkında bilmeniz gerekenler;

Bizim ilham kaynağımız doğamız, bir Türk kozmetik firması olarak, ürünlerimizin güzelliğini, kalitesini ve büyüleyiciliğini tüm dünyada temsil etmek istiyoruz. Biz ürünlerimizi, doğanın güzelliğine ve onun sürdürülebilir olmasına önem vererek tasarladık. Doğadan aldığımız herşeyi bir emanet niteliğinde geri kazandırma maksadıyla projelendirdik. Tüm ambalajlarımız, geri dönüşümü olan kağıt ve cam'dan ibarettir. Sağlıklı olan bir ağaca zarar verilerek üretilen hiç bir ambalaj malzemesi ürünlerimizde kullanılmaz.

Luxy Bio ürünleri içeriğinde, "petrolden elde edilen hammaddeler, silikonlar, yapay esanslar, kimyasallar, koruyucular ya da hayvanlardan elde edilen maddelere" yer yoktur.

İnsan sağlığına ve doğaya zarar verebilecek hiç bir yan ürün kullanma ve kullandırma taraftarı değiliz. Her yönü ile güvenle kullanabileceğiniz Luxy Bio ürünlerini aynı güvenle tavsiye de edebilirsiniz. Zamanın cildinizde bıraktığı izleri silmek ve oluşumunu önlemek için en doğal ve en efektif yol Luxy Bio. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.