bize ulaşın; info@luxybio.com

Lavanta

Lavanta;


Büyüleyici kokusuyla baştan çıkaran ve iyileştirici
etkileri ile bilinen lavanta, insan cildi için mükemmel özelliklere sahip mucizevi bir bitkidir.

Lavantanın, kadınlar için vazgeçilmez bir güzellik
ürünü olabileceğine inanamayacaksınız!

Lavanta distilesi & face oil

Sipariş ver

Fabulous Lavender Water;

Fransa’nın organik lavanta bahçelerinden elde edilen %100 narin bir el işçiliği ile toplanan en iyi Lavandura çiçekleri, doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Elde edilen saf lavanta suyu, yüksek değerdeki lavanta yağı ayrıştırılmadan doluma eklenir. Luxy Bio Fabulous Lavender Water yatıştırıcı ve sakinleştirici etkilerini cildinize sunar. Cildinizi günün yorgunluğundan, kirlerden ve makyajdan arındırır. Cildinize sağlıklı ve duru bir görünüm sağlarken sivilce oluşumuna karşı koruyucu bir tabaka oluşturur.

 

Faydaları;
•    Arındırıcı; Cildinizi, yaşam alanlarımızda bulunan kirlerden ve günlük makyajınızdan doğal bir şekilde arındırır.
•    Sivilce karşıtı; Cildinizin, üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak sivilcelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
•    Yatıştırıcı ve sakinleştirici; Cildinizi stres, yoğun iş temposu ve yorgunluk gibi etkenlere karşı dengeleyici özelliği ile yatıştırır.
•    Derinlemesine nemlendirici; Cildinizin, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu suyu kazandırarak cildi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Kullanım şekli; Bir miktar Luxy Bio Fabulous Lavender Water ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak sabah ve akşam yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an bu uygulamayı yapabilir; cildinizi arındırır, sivilce oluşumunu önler, nemlendirir ve ferahlamasını sağlayabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

 

İçeriği; Lavandula Angustifolia (Lavender) water*, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.
*99.4 % of the total ingredients are from natural origin, 99.4 % of the total ingredients are from Organic Farming.

Fabulous Face Oil;

Fransa’nın organik lavanta bahçelerinden narin bir el işçiliği ile toplanan en iyi Lavandura çiçekleri, doğal ve saf dağ suları ile geleneksel yöntemler kullanılarak bakır imbiklerde distile edilir. Suyundan ayrıştırılarak elde edilen yüksek değerdeki saf lavanta yağı, jojoba, kuşburnu, aynısefa, kayısı, zeytin yağı ile birleşerek cildiniz için üstün özellikteki Luxy Bio Fabulous Face Oil’i oluşturmaktadır. Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım eşsiz kokusu ile hem sizi hem cildinizi yatıştırır. Güçlü antioksidan etkileri ile cildinizi çevresel etkenlere ve strese karşı korur. Lavanta yağının sivilce oluşumuna karşı etkileri ile cildinize pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Ayrıca cildinizin doğal sebum dengesinin sağlanmasınada yardımcı olur.

Faydaları;

•    Sebum dengeleyici; İnsan sebumuyla uyumlu bileşenleriyle istenmeyen parlamaları önler, ışıltılı ve doğal bir görünüm kazandırır.
•    Sivilce karşıtı; Cildinizin, üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak sivilcelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
•    Yatıştırıcı ve sakinleştirici; Cildinizi stres, yoğun iş temposu ve yorgunluk gibi etkenlere karşı dengeleyici özelliği ile yatıştırır.
•    Besleyici ve yumuşatıcı; İçeriğindeki esansiyel yağ asitleri ile cildi besler, ipeksi bir doku ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
•    Su kaybını önler; Cildinizin, su kaybetmesini önleyen koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini uzun süre korumaya yardımcı olur.


Kullanım şekli; Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından cilt dengelenmesini hızlandırmak için Luxy Bio Fabulous Lavender Water uygulayın. Uygulama işleminiz bittikten sonra Luxy Bio Fabulous Face Oil’i parmak uçlarınıza damlatın, hafif ve hassas hareketler ile alın, yanak, çene ve boyun bölgelerinize masaj yaparak uygulayın. Sabah, akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

 

İçeriği; Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Rosa Canina (Rosehip) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Tocopherol (Vitamin E)

*Ingredients from Organic Farming

Fabulous Lavender Soap;

İçeriğinde ki doğal lavanta yağı ve gerçek lavanta çiçekleri ile vazgeçilmez özelliklere sahip Luxy Bio Fabulous Lavender Soap, cildinizi tahriş etmeden ölü hücrelerden arındırır ve yumuşacık, ipeksi bir dokuya kavuşmasını sağlar. Luxy Bio Fabulous Lavender Soap’un özel formülasyonu sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirerek, canlılık ve tazelik verir. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ürünümüzün içeriğinde, hayvansal yağ ve paraben bulunmamaktadır. Luxy Bio Fabulous Lavender Soap muhteşem kokusuyla sizin ve banyonuzun vazgeçilmez ürünü olacak.


Faydaları;
•    Arındırıcı; Cildinizi, Yaşam alanlarımızda bulunan kirlerden hassas bir şekilde derinlemesine temizler ve arındırır.
•    Yatıştırıcı ve sakinleştirici; Lavanta'nın muhteşem kokusu ile sizi ve cildinizi yatıştırır.
•    Nemlendirici; Doğal gliserini ile beraber sunulan formülasyonu ve yoğun zeytin yağı ile cildinizi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.
•    Sivilce karşıtı; Lavanta'nın antiseptik etkileri ile sivilce oluşumuna karşı cildin korunmasına yardımcı olur.


Luxy Bio Fabulous Lavender Soap, bir çok özelliğinin yanı sıra piyasada bulunan ve bilinçsizce tüketilen sabunların içerdiği kimyasalları içermez.
Luxy Bio Fabulous Lavender Soap kullanarak kendinizi aşağıda ki kimyasallardanda korumuş olursunuz.

•  Sodium İsethionate
•  Stearik Asit
•  EDTA
•  Titanium Dioxide
•  Propilen Glikol
•  Sodium Lauryl Ether Sulfate,
•  Sodium Laureth Sulfate,
•  Ammonium Lauryl Ether Sulfate,
•  Ammonium Laureth Sulfate


Kullanım şekli; Luxy Bio Fabulous Lavender Soap'u ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Bir miktar su yardımıyla elde edilen yumuşak köpük cilde uygulanır ve 1-2 dakika bekletilir. Sonrasında soğuk su ile iyice durulanır. Luxy Bio Fabulous Lavender Soap'u banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak su ile birlikte tüm vücudunuza uygulayın bir süre bekledikten sonra ılık su ile iyice durulayın. Luxy Bio Fabulous Lavender Soap uygulamasının ardından Luxy Bio Fabolous Lavender Water kullanılması arınan gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

 

Belgeler ve sertifikalar;