Doğal Gül Cilt Bakım Sabunu 100 gr

74,83 TL
129,00 TL
LuxyBio Gül Cilt Bakım Sabunu içeriğindeki gül suyu ile mükemmel bir kokuya ve güllerin sinerjisine sahiptir. 
Aynı Gün Kargo
Kargo İmkanı
İptal ve İade
Seçenekleri
7/24 Müşteri Destek
Hizmeti
%100 Paket
Garantisi

Gül Cilt Bakım Sabunu

LuxyBio Gül Cilt Bakım Sabununu ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Bir miktar su yardımıyla elde edilen yumuşak köpük cilde uygulanır ve kısa bir süre bekletilir. Sonrasında soğuk su ile iyice durulanır. LuxyBio Gül Cilt Bakım Sabununu banyo sırasında kullanmak isterseniz, ılık su ile birlikte tüm vücudunuza uygulayın bir süre bekledikten sonra ılık su ile iyice durulayın.

Kullanım Şekli

Bir miktar LuxyBio Gül Misel Suyu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak yüzünüze, boynunuza, gözünüze ve dudaklarınıza uygulamış olduğunuz makyajınızı temizleyin. İhtiyaca göre tekrarlayabilirsiniz. Makyaj Temizleme uygulamasının ardından LuxyBio Gül Suyu kullanılması arınan gözeneklerin ekstra nemlenmesine yardımcı olur. Harici kullanım içindir.

LuxyBio Gül Cilt Bakım Sabununu uygulamasının ardından LuxyBio Gül Suyu kullanılması arınan gözeneklerin temizlenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

Faydaları

Arındırıcı; cildinizi, yaşam alanlarımızda bulunan kirlerden hassas bir şekilde derinlemesine temizler ve arındırır.

Sıkılaştırıcı; cildinizin hücre yenilenmesini destekleyerek cilt elastikiyetinin artmasına ve cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Nemlendirici; doğal gliserini ile beraber sunulan formülasyonu ve yoğun zeytin yağı ile cildinizi uzun süre nemli tutar ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Doğal Peeling; içerisinde ki gerçek ve narin gül yaprakları ile cildinize yumuşak bir peeling uygulayarak ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur.

İçeriği

LuxyBio Gül Cilt Bakım Sabununu, bir çok özelliğinin yanı sıra piyasada bulunan ve bilinçsizce tüketilen sabunların içerdiği kimyasalları içermez.

 

LuxyBio Gül Sabunu kullanarak kendinizi aşağıda ki kimyasallardanda korumuş olursunuz.

•  Sodium İsethionate
•  Stearik Asit
•  EDTA
•  Titanium Dioxide
•  Propilen Glikol
•  Sodium Lauryl Ether Sulfate,
•  Sodium Laureth Sulfate,
•  Ammonium Lauryl Ether Sulfate

Nasıl mı Üretiliyor?

MUCİZEYE TANIK OLMAK İSTİYORSAN
VİDEOYU İZLE

Sıkça Sorulan Sorular

LuxyBio ürünleri hangi ciltler için uygundur?

LuxyBio ürünleri tüm cilt tipleri için uygundur.
Yorumlar 0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.