LuxyBio’ya Hoş Geldiniz

Merhaba, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

LuxyBio dünyasında cildiniz için sağlık ve ışıltı var. İçimizdeki doğa tutkusunu, hayalimizdeki
markamız ile birleştirmek için çıktık bu yola, önce güzelliği gördük doğada, sonra tutkuyu,
biz işimizi aşkla yaptık, sevgiyle sunuyoruz…

Herkesin rüyalarındaki cilde sahip olmasını istiyoruz. İşte tam da bu yüzden buradayız.
Cildinizi güzelleştirmek ve cildinizi sevmeniz için.

Nasıl mı? O zaman buraya tıklayın…

Her şeyden önce insana ve doğaya saygılı ürünlerle, gerçek kaynaklarla ve üst düzey müşteri
ilişkileriyle kendinizi özel hissedeceğiniz bir markadır LuxyBio

Hikayemiz

Yılların tecrübesini doğaya ve insan sağlığına saygılı ürünlerle aktarmak isteyen LuxyBio, 2015 yılında ilk ürünlerinin üretimine başlamıştır…

Yıllar önce bir proje üzerinde çalışırken insanların kozmetikten beklentileri ile alakalı genel bir anket oluşturup yüzlerce kişinin, istekleri ve görüşleri değerlendirilir. Ortaya çıkan sonucun kesinlikle kimyasallardan uzakta tamamen doğa ile çözümlenebileceği görülür.

Günümüzde binlerce, hatta on binlerce kozmetik ürün bilinçsizce tüketilmekte ve gelişen kozmetik endüstrisinde üretilen ürünlerin çoğunluğu sentetik kimyasallarla geliştirilmektedir. Bilinçli kozmetik kullanıcıları, doğru ürünlere ulaşmakta zorluk çekmektedir. LuxyBio insanlara doğru ürünleri en uygun şartlarda sunmak için bir araya gelmiştir.

Doğanın bize sunduğu pek çok mucizevi bitkiden en efektif ve en faydalı bitkiler üzerinde derinlemesine bir çalışma yapılır. Bu bitkilerin inanılmaz etkileri insan cildine en uygun şekilde formülize edilerek LuxyBio ürünleri şekillenmeye başlar.

Bizim ilham kaynağımız doğamız, bir Türk kozmetik firması olarak, ürünlerimizin güzelliğini, kalitesini ve büyüleyiciliğini tüm dünyada temsil etmek istiyoruz. Biz ürünlerimizi, doğanın güzelliğine ve onun sürdürülebilir olmasına önem vererek tasarladık. Doğadan aldığımız her şeyi bir emanet niteliğinde geri kazandırma maksadıyla projelendirdik. Tüm ambalajlarımız, geri dönüşümü olan kağıt ve camdan ibarettir. Sağlıklı olan bir ağaca zarar verilerek üretilen hiç bir ambalaj malzemesi ürünlerimizde kullanılmaz…

LuxyBio ürünleri içeriğinde, “petrolden elde edilen ham maddeler, silikonlar, yapay esanslar, kimyasallar, koruyucular ya da hayvanlardan elde edilen maddelere” yer yoktur.

İnsan sağlığına ve doğaya zarar verebilecek hiçbir yan ürün kullanma ve kullandırma taraftarı değiliz. Her yönü ile güvenle kullanabileceğiniz LuxyBio ürünlerini aynı güvenle tavsiye de edebilirsiniz. Zamanın cildinizde bıraktığı izleri silmek ve oluşumunu önlemek için en doğal ve en efektif yol LuxyBio. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Neden LuxyBio'yu tercih etmelisiniz?

Çünkü…

LuxyBio ürünleri, dünyanın dört bir yanından tedarik ettigimiz saf yağlar, doğal bitki hidrolatları, vitaminler, özler ve bitki ekstreleri ile hazırlanır.

Devamını Gör

Neden buradayız?
Değer sağlamak için. Gülümsemeni sağlamak için. İnanılmaz görünmenize ve hissetmenize yardımcı olmak için.

LuxyBio Ailesi

Vizyon;

Biz mutluyuz, çünkü biliyoruz ki sadece mutlu insanlar mutlu ürünler üretebilir… Geçmiş tecrübelerimizden ve doğaya olan tutkumuzdan dolayı; dünyanın seçkin ve doğal ham madde üreticileri ile çalışmayı, doğa harikası bilindik bahçelerden organik tarım yöntemi ile elde edilen ham maddeleri kullanmayı, ürünlerimizi hasat sonraları azar azar üretip elinize geçen her ürünün tazeliğinden emin olmayı vizyon edindik.

Misyon;

O kadar mutluyuz ki, sizler için yapılacak bir sürü mutluluğumuz var… Bir Türk olarak dünyada ülkemizi temsil edecek bir marka olmak, yapmış olduğumuz ve yapacak olduğumuz her bir ürünümüzün insanlara mutluluk vereceğine emin olacak şekilde üretmek, kaliteden ödün vermeden marka değerini arttırmak, kullanıcılarımıza olan ilgimizi ilk gün gibi muhafaza etmek, doğamızı ve doğallığımızı kaybetmemek bizim misyonumuzdur.

AR-GE

LuxyBio uzman kadrosuyla, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP ve ISO 9001: 2008 standartlarına göre üretim yapmaktadır.

Organizasyonel yapısından müşteri memnuniyet seviyesine, iç denetimlerden ürün tasarımına, satın almadan satışa kadar pek çok noktada yönetim sistemleri koşullarımızı belirlemiştir.

LuxyBio, tabiatın sunduğu gizli hediyeleri ana araştırma konusu olarak ele almıştır. Her geçen gün gelişen kozmetik sektöründe yeniliklere açık yapısı ile Ar-Ge yatırımlarına önem veren bir firma olarak insan ve çevre sağlığını her zaman birinci öncelik olarak görmektedir. Fiziksel ve kimyasal ölçüm laboratuvarı, mikrobiyoloji laboratuvarı ve enstrümental analiz laboratuvarında ham madde, yarı mamül, bitmiş ürün analizleri ve stabilite çalışmaları uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Kalite Yönetimi

Üretim sistemimiz uluslararası TSE EN ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir. Kozmetik sektöründe, ulusal ve uluslararası müşterilerimizin taleplerini, beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak hedefindeyiz. Kalite yönetim sistemi şartlarına uymakta ve etkinliğimizi sürekli bir şekilde iyileştirmekteyiz. Ar-Ge ve üretim süreçlerimizde ürün kalitesini sağlayarak ve sürekli geliştirerek müşterilerimize her zaman en taze ürünleri ulaştırmak, çalışanlarımıza gerekli eğitimleri sağlamak, tüm paydaşlarımızın, sistemimizin bir parçası olmalarını sağlamak, sürekli büyüyen, sektörün önde gelen ve çevreye saygı duyan bir kuruluşu olmaktayız. LuxyBio’nun kalite anlayışını uygulayarak; elde ettiğimiz memnuniyetin takipçisiyiz.

LuxyBio®, dünya çapında #1 numaralı damask güllerinin distilasyonuyla ürünlerini yapmaktadır.

Müşterilerimizi Seviyoruz!

Merhabalar değerli ziyaretçimiz,

Bu sayfada olduğunuza göre LuxyBio ailesinin bir ferdisiniz ya da ailemize katılmaya adaysınız. Hoş geldiniz diyerek başlayalım. Size biraz ailemizden ve neden aile olduğumuzdan bahsedelim mi müsadenizle?

Birinci sebebimiz sizlere çok değer veriyoruz. Tabi öyle kuru kuru değer veriyoruz demekle olmaz bu işler, biz icraate döktük, biraz anlatalım. Öncelikle sizin cilt sağlığınızı ve güzelliğinizi çok önemsediğimiz için ürün içeriklerimiz çok doğal. Bu konuları blog sayfamızdan uzun uzun okuyabilirsiniz.

İkinci sebebimiz ise bize her zaman, çok çeşitli yollardan ulaşabilirsiniz. Diyelim ki cildinize bir güzellik yapmak istiyorsunuz ve bizi buldunuz. Ancak nereden başlayacağınızı ve neye ihtiyacınız olduğunu bilemiyorsunuz.

Hemen bize sorabilirsiniz. Ya da ürünlerimizi incelediniz ve aklınızda bazı sorular var. Yine hemen bize sorabilirsiniz. Söz veriyoruz sorularınız kısa süre içinde yanıtlanacaktır.

Sadece satış öncesinde değil, sonrasında da hep ulaşılabilir kalıyoruz. Satış yaptıktan sonra hiçbir yere kaybolmuyoruz. Her zaman sorularınıza yanıt veriyor, sorunlarınıza çözüm buluyoruz. İşte bu sebeplerden dolayı kocaman bir aile olduğumuza inanıyoruz. Bütün aşamalarda sizlere özen gösteriyor, değer veriyoruz. Ürünlerimize gösterdiğiniz ilginin, harcadığınız emeğin yeri bizde büyük. O nedenle biz de size her adımda destek olmak istiyoruz.

Aile arasındaki bağları güçlendirmek için de sizi sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye davet ediyoruz. Hem sorunuz olursa hem de birbirimizi daha iyi tanıyalım, haberdar olalım diye. Sizce de öyle değil mi?

Bize bir sorunuz mu var? Size hızlıca geri dönüş sağlayabiliriz. Bize buradan mail atmanız yeterli.

Mucizeyi keşfetmeye hazır mısın?

CİLDİNİ LUXYBİO İLE ŞIMART
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.