Senin İçin!

Cildinizdeki farkı yaşayın!

3 Adımla Günlük Bakım!

Cilt bakım ritüeliniz için pratik ve en doğal bakımı sunar.Pratik bir kullanımla, sabah ve gece ritüelinizde uygulayacağınız cilt bakım kürleri ile cildinize ihtiyacı olan doğal bir nem kaynağı oluşturmanın yanı sıra besleyici ve koruyucu bir bakım uygulamış olursunuz!

Arındırın ve Temizleyin

Cildimizi sabah ve akşam temizlemek, onu kirlerden arındırmak sağlıklı bir cilt için olmazsa olmaz ilk adım. Sabah temizlememizin sebebi gece boyunca cildimizin salgıladığı sebumun, yüzeye doğru atmaya çalıştığı ölü cilt hücrelerini yüzeyden kolayca uzaklaştırmak. Bunu yapmadığımız takdirde ölü deriler cilt yüzeyimizde birikir ve pürüzsüz bir cilde sahip olmamızı engeller.

Geceleri kullanmamızın sebebi ise gün içinde cildimize dışarıdan gelen kirleri temizlemek. Eğer cildimizin temizliğine dikkat etmezsek cilt yüzeyimiz nefes alamaz, gözeneklerimiz tıkanır ve istenmeyen cilt problemleri baş göstermeye başlar.

Tabi ki sadece bunlar değil. Cildimizi temizlemek, sonrasında uygulayacağımız diğer bakım ürünleri için gereken güzel zemini de hazırlıyor. İyi bir temizlik için LuxyBio’nun Doğal Cilt Bakım Sabunları olan gül sabunu ya da lavanta sabunundan cildinize uygun olanı seçmeniz ve doğru şekilde kullanmanız yeterli.

Sabunu elinizde iyice köpürterek yüzünüze uygulayabilirsiniz. Eğer bir miktar peeling etkisi de isterseniz sabunu cildinize direkt uygulayabilirsiniz. LuxyBio sabunlarının içinde bulunan gerçek gül yaprakları ya da lavanta tohumları cildinize nazik bir peeling yapacaktır. Böylece arındırma etkisi daha da fazla olacaktır.

Tonikleyin

Cilt temizliğini tamamladıktan sonra toniklemek gözeneklerin küçülmesi ve sıkılaşması için gerekli bir adım. Temizlik aşamasında iyice temizlediğimiz, kirlerinden arındırdığımız cildimizin uzun süreler pürüzsüz ve temiz kalması için, daha berrak ve sağlıklı görünmesi için temizlik adımını tonik yardımı ile pekiştirmeliyiz.

Tonikleme adımının doğal ürünlerle yapılması ise çok önemli. Çünkü bütün kirlerinden arındırdığımız gözeneklerimizi, cildimize uzun vadelerde zarar verecek içeriklerle doldurmak istemeyiz.

LuxyBio’nun sizler için özenle hazırladığı gül ve lavanta suları bu adım için seçebileceğiniz en ideal ürünler. Tonikleme adımını da doğru bir şekilde yapabilmeniz için pamuk kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Yeterli miktarda suyu pamuğunuza dökerek cildinize uyguladığınızda bütün kalıntıları arındırmış, gözeneklerinizi sıkılaştırmış ve koruyucu bir bariyer oluşturmuş olursunuz.

Aynı zamanda LuxyBio’nun Gül ve Lavanta Suyu nemlendirme özelliğine de sahip. Sadece yüzüne değil boyun ve dekolte bölgenize uygulamayı da ihmal etmeyin.

Nemlendirin ve Besleyin

Geldik günlük bakımımızın sondan bir önceki adımına. Nemlendirme adımı için doğru ürünü seçtiğimizde cildimize ihtiyacı olan besinleri sağlıyor, su kaybına uğramasını önlüyor, dışarıdan gelecek olan zararlı etkilere karşı koruyor ve cilt hücrelerimizi hep sağlıklı tutabiliyoruz. Bütün bunlar da cildimizin zamansız yaşlanmasını ve zarar görmesini önlüyor.

LuxyBio’nun gül yağı ve lavanta yağı nemlendirme adımı için ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyor. Cildinize uygun olan yağı seçtikten sonra önerilen şekilde kullanmanız hem bu değerli bitkilerin hem de içeriklerde yer alan diğer yararlı bitkilerin bütün olumlu etkilerini görmenizi sağlayacak.

LuxyBio’nun yüz yağlarının damlalıklı şişe tasarımı her uygulamada ihtiyacınız olan miktarı kolaylıkla almanıza yardım ediyor. Gerektiği kadar damlayı avuç içinize alıp ovuşturarak iyice ısıtmanız gerekiyor. Yağı uygulamadan önce ısıtmak cilt tarafından daha kolay emilmesini sağlıyor. Isıttığınız yağı yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.

1 Damla Mucize! Daha Canlı Gözler.

Göz çevreniz için eşsiz bir bakım ritüeli, daha canlı tazelenmiş ve genç gözler.

Sadece 1 damlasıyla pratik bir şekilde göz çevresi bakımınızı yapabilirsiniz. Göz çevresinde oluşan kılcal çizikler, kaz ayakları, göz torbası şişkinliğine ve morluğuna karşı etkin bir bakım uygular.

Göz Çevresi Bakımınızla Rutininizi Tamamlayın

Yüzümüze bütün güzellikleri yaptıktan sonra geldik en özenilmesi gereken kısma…

Bu bölgede deri daha ince ve hassas olduğu için yüzümüze kullandığımız ürünleri bu bölgeye de uygulamak istediğimiz sonucu vermiyor. Özel geliştirilmiş bir içerik tercih etmek gerekiyor, bu noktada da devreye göz serumumuz giriyor.

LuxyBio Youthful+ Göz Serumu hyaluronic asit, peptit kompleks ve yağlı gül suyu ile hazırlanmış inovatif formülü ile hava kirliliği, yorgunluk ve yaşa bağlı faktörler ile canlılığını kaybetmiş göz bölgesini besler ve gençlik ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur.

Cam damlalığı ile bir kaç damla göz serumunu, göz çevrenize, göz altınıza, göz kapaklarınızın dış kenarlarına uygulayın. İyice emilene kadar hassas bir masaj ile emilimini gerçekleştirin. Tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi gözleriniz ile doğrudan temasından kaçının.

Bu adımla birlikte göz çevresi bakımımızı tamamlamış oluyoruz. Gönül rahatlığı ile günümüze başlıyor ya da güzel bir uykuya hazır oluyoruz.

Bize bir sorunuz mu var? Size hızlıca geri dönüş sağlayabiliriz. Bize buradan mail atmanız yeterli.

Cildine ışıltı katmaya hazır mısın?

KENDINE LUXYBIO AL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.